Paylaş
Aşağı Kaydırın

Konsept

     Mika Yapı; Akdeniz’in en güzel kıyılarından biri olan Milas Ören’de hayata geçireceği Gökova Life Projesiyle, hayalini kurduğunuz sahil kasabası hayatını sizlerle buluşturuyor. Kendinizi, şehir yaşamının kargaşasından uzak, doğanın bütün güzelliklerini en ince ayrıntısına kadar hissedebileceğiniz bir hayatın ortasında bulacaksınız. Denize 1 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Gökova Life’ta denizin ve yeşilin buluşmasına şahit olacaksınız. Gökova Körfezi’nin eşsiz denizinin keyfini çıkartmadığınız zamanlarda size özel yemyeşil bahçenizin ayrıcalığını yaşayacaksınız.

     Gökova Life, proje içerisindeki farklı yaşam seçenekleriyle de bölgede bir ilk olma özelliğini taşıyor. Hayatın keyfini, ister size özel bahçenizde yer alan müstakil villanızda, isterseniz de kompakt bir yaşam alanının bütün avantajlarını sunan rezidansınızda çıkarabilirsiniz. Gökova Life projesi günlük ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz mağazalarıyla da size eşsiz bir konfor alanı sunuyor. Gün içerisindeki ihtiyaçlarınızı çok uzağa gitmeden kendi yaşam alanınızda çözebileceksiniz.

 

     Mika Yapı; kendi keşfi olan özel yönetim sistemini Gökova Life projesinin incelikle tasarlanmış yaşam alanlarıyla birleştirerek yatırımcılarına sadece satın alırken değil, sürekli kazandıran bir yatırım fırsatı da sunuyor.